کارگاه های آموزشی ۱۳۹۶-۱۲-۲۳ ۱۵:۳۳:۵۲ +۰۰:۰۰

کارگاه های آموزشی چهارمین همایش ملی ماساژ

ماساژ ورزشی

بخش مهمی از روند تمرینی ورزشکاران و برنامـه های باشگاه هـای ورزشی را تشکیل می دهد این ماسـاژ، برنامه های آماده سازی ورزشکاران را غنی تر و آنان را برای شرکت در رقابت ها آمـاده کرده و بازگشت به حالت اولیـّه پس از فعالیت آن ها را بهبود می بخشد و در ضمن درصد آسیـب دیدگی را کاهـش داده و به توان بخشی آنها کمک می کند .

ماساژ صندلی درمانی

ماساژی که بر افراد روی صندلی اعمال می گردد به نام های ماسـاژ همراه و ماسـاژ آغوش نیـز شناخته می شود. صندلی های ماساژ معمولا در محـیط هایی با فضـای کـم کاربرد دارند و دارای وزن سبک و قابلیت حمل آسان می باشند. این ماساژ با توجه به هـزینه و زمـان کم، نسبت به انـواع دیگر ماسـاژ طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده است. در ماسـاژ روی صندلی چـون فرد در وضعیت بدنـی مطلوب قرار می گیرد احساس رضایت بیشتری وجود دارد.

هزینه کارگاه های آموزشی

هزینه شرکت در کارگاه های آموزشی ماساژ ورزشی و ماساژ صندلی درمانی   هرکدام مبلغ هشتصد و پنجاه هزار تومان (۸۵۰٫۰۰۰ تومان) است که این مبلغ برای شرکت کنندگان در همایش شامل سی درصد (۳۰%) تخفیف می باشد.

جهت ثبت نام ،اطلاع از جزئیات، مراحل ثبت نام و همچنین مدارک مورد نیاز میتوانید در ساعات اداری با دبیرخانه همایش تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۴۶۰۴۰۸۲۱ , ۴۴۴۴۱۹۴۶ – ۰۲۱